Linnas valmis just uus tee ja karu pandi veel värsket teed valvama. Natukese aja pärast tuleb jänes rulaga. Karu peatab ta ja ütleb, et mida sa oma arust teed – kas sa siis ei tea, et siin ei tohi sõita, söö nüüd selle eest karistuseks rula ära.
Jänes hakkab sööma, kuid tema üks silm nutab ja teine naerab. Karu küsib, miks see nii on.
“Eks ikka sellepärast, et rulast on kahju. Aga teine naerab sellepärast, et tagant tuleb hunt teerulliga.”
Seotud postitused
-
Anekdoot: Kõik ju ei oska lennata
Mees, kes esimest korda lendab lennukiga ja on ilmselt närvis, uurib stjuardessilt: "Kas te siis reisijatele... -
Anekdoot: Uusrikka laps läheb kooli
Vene uusrikkal läheb poeg esimest aastat kooli. Õhtul tuleb poiss koju, väga vihane. "Mis juhtus?" küsib... -
Anekdoot: Äkki ta solvus
Restoranis: "Proua, teie abikaasat pole enam tükk aega meil näha olnud." "Ta on surnud..." "Jumal tänatud,...

